Moda

2018 Trend Ayakkabı Modelleri

 

2018 ayakkabı modelleri bu yıl da her sene olduğu gibi birçok marka ve modelle her zevke hitap ediyor. Vitrinlerde şimdiden yer almaya başlayan yeni tasarımları siz de hem sanal mağazalardan hem de gerçek mağazalardan görebilirsiniz.

2018 Popüler Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri içinde bu sezon Jean ayakkabılar ve parlak görünümlü metalik renklerde modeller öne çıkıyor.  Ayrıca dantel işlemelerinin de ayakkabılara sıçradığını görmek mümkün.  Topuklu modellerde üst kısımlarda şeffaf dantel işlemeleri ayakkabının daha şık görünmesini sağlıyor.  Yüksek topuklularda bir diğer öne çıkan model de bilekten çapraz ipli tasarımlar… Bu renklerde de siyah ve mor tonlar ön planda görülüyor.

Ayakkabı Kombin Önerileri Ve Yapılan Hatalar

Ayakkabı kombini yapmak nasıl giyindiğiniz ve aksesuar olarak, çanta makyaj ve takılar açısından da nasıl bir tarz benimsediğinizle ilgilidir. Yani her parçanın genel olarak bütünlük sağlaması gerekmektedir. Örneğin ayakkabınız topuklu ve gösterişliyse, abiye ayakkabıysa bu durumda kıyafetinizin spor kesimlerden olmaması önerilir. Düz ve kısa topuklu ayakkabılar, iş yaşamı, alışveriş, arkadaş buluşmaları, zorunlu işler gibi nedenlerle devamlı hareket halinde olacağınız zaman bir yandan kendinizi rahat hissedebilmeniz açısından önemlidir.

Kısa Topuklu ve Düz Ayakkabı Modelleri

Yüksek topukları arada bir kullanan kadınlardansanız az topuklu ve düz modellerden tercih etmek çok daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Düz modellerde bahar aylarında babet tarzı ayakkabılar kullanılabilir. Desenli ya da düz renk babet ayakkabılara ek olarak kış ayları için kapalı modellerden yana tercihiniz varsa da bu durumda topuksuz düz kesim bilek botları kullanabilirsiniz.

Transparan Ayakkabı Modelleri

2018 abiye ayakkabı modelleri içinde en dikkat çeken modellerden biri dışı tül kaplı içi görünen transparan tasarımlar. Bunların farklı renkleri bulunuyor ve özellikle davetlere gidecek olan kişiler bu tasarımlardan faydalanabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu