Burçlar

2021 Boğa Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

2021 Boğa Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? Boğa burcu kadını özellikleriyle dikkat çeker. Çünkü Zodyak’ın en romantik ve sadık burçlarından biri olmalarıyla öne çıkarlar.

2021 Boğa burcu kadını21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğmuştur. Fiziksel olarak güçlü olan bu kadınları, Venüs yönetimindedir. Bu da güzellik anlayışlarının önemli olduğunu gösterir. Genelde güzel olurlar ve kültürel açıdan da kendilerini geliştirmişlerdir. Arkadaşlık ilişkilerine de çok önem verirler. Cinsellik konusunda ise partnerlerini tatmin eden bir yapıya sahiptirler. Özellikle cinsellik konusunda seçici olduklarından sadakatle bağlanacakları partnerler isterler. Annelerine çok düşkün olan boğa kadınları, detaycı ve özenli olduğundan son derece dikkat gerektiren işlerde başarılıdır.

Boğa Kadını Aşk Hayatı

Uzun  soluklu ilişkilerin insanı olan boğalar, hayatlarına çok az kişiyi dahil ederler. Boğa kadını minyon tipi ve dikkat çekici güzelliğiyle hemen fark edilir. Kıskanç bir aşıktır. Bu yüzden çok baskıcı olabilir ve bu da bencilleşmesine neden olabilir. Kendisini özel hissettirebilecek erkekler ilgisini çeker. Romantik ve huzur veren partnerin dikkatini çektiği bilinir. Cinsel yaşamlarında son derece ateşli olan boğalar, partnerlerini seviyorsa her türlü karşılığı verecektir. Buna rağmen disiplinden ve ciddiyetten hoşlanırlar. Düzenli olmak isterler ve her konuda düzen ilgilerini çeker.

Boğa Burcu İş Hayatı

Tuttuğunu koparan bu burcun kadını iş yaşamında da aşk hayatında olduğu gibi istikrarlıdır. Özellikle bankacılıkla ilgili olan mesleklerde üstün başarılar gösterebilmektedir. Boğa kadını özellikleri arasında girişimcilik gerektirmeyen işler vardır. Bankacılık ve para konusundaki işlerde, yemekle ilgili işlerde son derece başarılı performanslar gösterir. İş yaşamında yemek kültürü oldukça gelişmiştir.

Boğa Kadını Kimlerle Uyumludur?

Sadık, içe dönük ve sanatsal olan Boğa burcu kadının anlaştığı burçlar yükselen burçlara göre değişiklik göstermektedir. Başak, Terazi ve Akrep burçları evlilik için ideal olan burçlardır. Bu yüzden derin bir aşk ve hoşgörü, üst düzey bir cinsel yaşam için Akrep ile ideal bir partnerlik söz konusu olmaktadır. Yengeç burçları ile pek de anlaşabildikleri söylenmez. Uzun süreli ilişkileri tercih ettiği için Koç ve Yay gibi burçlardaki kişilerle anlaşmazlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu