Moda

2023 Yılının Trendi: Takılarda Çiçek Modası

2023 Yılının Trendi: Takılarda Çiçek Modası! Doğallığın sembolü çiçekler, moda dünyasının ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Kıyafetlerden sonra şimdi de takılarda çiçek motiflerini görmeye hazırlanıyoruz.

2023 Yılının Trendi: Takılarda Çiçek Modası! 2023 İlkbahar modası sezonuna damgasını vuracak olan trend çiçekli takılar, kadınlar tarafından sevileceğe benziyor. Takılarda çiçek modasını takı setlerinde, kolyelerde, bileklik ve yüzüklerde, halhallarda kısaca tüm takı aksesuarlarında görmek olası.

Çiçekli Küpe Modelleri

Çiçekler; sallanan, vidalı ya da halka modellerle kombinler şeklinde küpe tasarımlarına damgasını vurdu. Zincirin ucunda çiçek motifi olan sallanan modellerde özel günlere uygun tasarımlar bulmak da olası. Halka küpelerin takılarda çiçek modası ile yorumlanmış modelleri çok dikkat çekici. Beyaz çiçeklerin incilerle süslendiği modeller, abiyelerle de kullanılabilir. Kesme taşlı çiçek küpeler, sade kombinleri hareketlendirecek kadar çekici görünüyor. El yapımı küpeleri sevenler de çiçek motifli modellere bakabilirler.

Çiçekli Kolye Modelleri

2023 bahar aylarının trendi çiçekli kolyeler zarif tasarımlardan iri modellere dek geniş bir yelpaze sunuyor. İri çiçekli kolyeler, crop modasına eşlik edecek cinsten. Zarif ve taşlı yada boncuklu çiçekli kolyeler, sokak modasında öne çıkmaya aday. Spor bir çizgiye fenimen bir görünüm katacak papatya çiçekli kolye modelleri denim kombinlerde de özellikle kullanılabilir. Gösterişli eteklerle, sade bluzlar üzerine uzun zincirli ve iri çiçek uçlu kolyeler kullanarak tarz yaratabilirsiniz.

Çiçekli Bileklikler

Defilelerde gösterişli çiçekli bileklik modelleri moda dünyasının dikkatini çekti. Bu takılar, sade kombinleri hareketlendirmek için iyi bir seçenek. Ayrıca iyi çiçekli bilekliklerin el yapımı modelleri, egzotik kombinleri rahatlıkla tamamlayabilir. İğne oyasının kolyelerde yorumlandığı tasarımlar dikkat çekici. Beyaz ve dekolte bir bluzla iğne oyası çiçek kolyeler, denim pantolonla tamamlandığında sizi özel bir buluşmaya hazırlayabilir.

El yapımı çiçekli tasarım kolyeler, yıllar öncesinde kısa bir süreliğine moda olmuştu. Ancak bu sezon, takılarda çiçek trendi ile birlikte kolay kolay modasını kaybetmeyecek görünüyor.

Yüzüklerde Çiçek Damgası

Yüzüklerde iri çiçekler ve kesme taşlar çok güzel duruyor. Daha değerli modelleri ise kristal kesimlerle çok hoş tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. İnce papatya yüzükler, bu yıl hayli gözde. Kombinlere fenimen dokunuşlar için zarif çiçekli yüzük modelleri kullanabilirsiniz. Eklem yüzüklerinde çiçekli modellere ise önümüzdeki bahar aylarında hayır diyemeyeceksiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu