Burçlar

Başak Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır?

Başak Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır? Başak burcu genel yapısı itibariyle titizliği ve düzeni ifade eder. Başak burcuna mensup bireylerin hemen hemen her ortamda ve her işte düzenli ilerlemek gibi takıntıları vardır. Bu sebeple diğer burçlarla çoğu zaman görüş ayrılıkları yaşayabilirler.

Başak Burcu ile Diğer Burçların Uyumları Nasıldır? Bu yazımızda toprak grubunda bulunan gezegeni Merkür olan ve 22 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında doğmuş başak burcu bireylerin diğer burçlarla olan uyumunu ele alacağız.

Başak Burcu ve Koç Burcunun Uyumu 

Başak burcu ile koç burcu ilk tanıştıklarında birbirleri ile uyum içerisinde geçirecekleri bir hayat sürebilirler. Ancak daha sonrasında koç burcundan dolayı gelen hayalperest ve maceracı düşünceler başak burcu bireyler tarafından hoş karşılanmayacaktır. Bunun sebebi başak burcu planlı programlı ve sakin yaşamayı seven bir burçtur. Bu sebeple koç burcunun dağınık tavırlarından hoşlanmayabilir.

Başak Burcu ve Boğa Burcunun Uyumu

Başak burcu ve boğa burcu birbirleriyle en uyumlu burçlardan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Boğa burcunun ve başak burcunun asabiyet eşiği aynıdır. Başak burçları genellikle sivri dilli insanlardır. Sivri dil karşısındaki bireyi yıpratabilir ve arkadaşlıkları, ilişkileri bozabilmektedir. Ancak boğa burcunun inat duygusu ve tartışmalarda soğuk oluşu başak burcunun sivri dilini örtbas edebilir. Başak burcu ve boğa burcu arasında ilişkiler genellikle uzun soluklu olmaktadır.

Başak Burcu ve Aslan Burcunun Uyumu 

Başak burçları sosyal, iş ve özel hayat ortamlarını belirlerken oldukça özenli davranırlar. Eleştiriler yapıları olmasına rağmen eleştirmekten yorulan başak burçları kendilerini bu konuda en az yoracak burçlarla uyum sağlarlar. Aslan burcu yapısı itibariyle egolu bir burçtur. Kendinden ve sahip olduklarından bahsetmeyi sever. Başak burcu da bu özelliklerini sürekli olarak eleştirir. Genel olarak baktığımızda başak burcu ve aslan burcunun uyum sağlamadığı söylenebilir.

Başak Burcu ile Yay Burcunun Uyumu 

Yay burcu hayatını birçok yönde yaşayabilir ve uyum sağlamayı seven burçlar arasındadır. Bu sebeple başak burcunun düzenli ve titiz hayatına uyum sağlayabilir. Ancak yay burcunun hayat enerjisi ve gelecek planları bir noktadan sonra başak burcu bireylerini yorabilir. Bunun sonucunda tartışmalar ve eleştiriler kaçınılmaz olacaktır. Buradan yola çıkarak yay burcu ve başak burcunun arkadaşlık uyumunun iyi ilişkiler konusundaki uyumunun ise kötü olduğunu söyleyebiliriz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu