Ekonomi

Basic Attention Token Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir?

Basic Attention Token Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir? Basic attention token bir kripto para birimidir. Basic attention token nedir, nasıl alınır, nasıl gönderilir merak ediyorsanız makalemizi okumalısınız.

Basic Attention Token Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Gönderilir? sorusu bu alana ilgi duyanların cevabını merak ettiği bir sorudur. Basic attention token blockchain tabanlı, ethereum üzerine kurulu bir sistemdir. Basic attention token dijital reklamcılık amacı güden bir coindir. Peki, basic attention token nedir? Nasıl alınır?

Basic Attention Token Nedir?

Basic attention token, blockchain tabanlı bir sistem olup Brave web tarayıcısı üzerinden internet gezinmelerini izlemek için kullanılan bir sistemdir. Ethereum üzerine kurulu bir sistem olan basic attention token sisteminin amacı reklam verenler ve reklamı izleyenler arasında verimli bir dağıtım yapmaktır. Basic attention token web üzerinde karşılaşılan tüm reklamları engelleyebilmektedir. Basic attention token BAT olarak da adlandırılmaktadır.

Basic Attention Token Nasıl Alınır?

Basic attention token satın almak isteyenler “basic attention token nasıl alınır?” sorusuna cevap aramaktadır. BAT satın alabilmek için kripto para alışverişi sağlayan firmalar bulunmaktadır. Basic attention token satın alabilmek için kripto para borsalarından birine üye olmanız yani bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Tercihinize göre herhangi bir firmadan üyelik alabilirsiniz. Hesap açma işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza Türk lirası aktarımı yapmanız gerekebilir. Bankalar aracılığı ile hesabınıza havale veya eft yolu ile lira yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Para yükleme işleminizden sonra bu para ile bitcoin veya ethereum satın aldıktan sonra borsada BAT ile takas etmelisiniz.

Basic Attention Token Nasıl Gönderilir?

Basic Attention Token coinlerinizi başka hesaplara göndermek isteyebilirsiniz. Peki, basic attention token nasıl gönderilir? Öncelikle bilmeniz gereken basic attention token bakiyenizi başka bir basic attention token hesabına gönderebileceğinizdir. BAT gönderim işleminizi kripto para borsaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Basic attention token gönderme işlemini borsaların para yatırma/çekme bölümlerinden yapmalısınız. Gönderim yapacağınız hesap adresini ve gönderim yapacağınız miktarı doğru bir şekilde gönderim formlarına eklemeniz gerekmektedir. Eğer hesabınızda yeterli miktarda basic attention token bakiyesi bulunuyorsa işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu