Burçlar

Boğa Burcu 2022 Eylül Ayı Burç Yorumları

Boğa Burcu 2022 Eylül Ayı Burç Yorumları! Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022 yılı için yazımızı takip etmeyi unutmayın. Hem burcu boğa olan hem de yükseleni boğa burcu olan kişilerin önerileri dikkate alması bu alanda önemli olacaktır.

Boğa Burcu 2022 Eylül Ayı Burç Yorumları! Eylül ayı hem yükselen burcu hem de kendi burcu boğa olanlar için biraz durgun bir ay gibi görünebilir. Boğa burçları hareket ve koşturmacaya alışkın bir burçtur. Koşturmacanın içinde ve enerjinin hakim olduğu atmosferde yaşamak boğa burçları için idealdir. Dolayısı ile bu durgunluğu hemen fark etmeniz de kolay olacaktır. Ancak bu durgunluk uzun soluklu olmayacak bunun bilgisini vermek son derece önemli rol oynayacaktır.

Boğa Burçlarını Eylül Ayında Neler Bekliyor

Boğalar Ağustos ayında var olan sebepsiz yere sinirlenmelerini Eylül ayında da üstlerinde taşıyacaklar. Ancak Eylülün sonuna doğru bu sinirli halleri yerini durgunluğa bırakacaktır. Hem havalardan hem de durağan giden iş, aşk ve iletişimsel hayatlarından kaynaklı sinirlilik hali olabilir. Çabuk öfkelenme ya da buna benzer sabırsız davranışlar var olabilir. Bunun için dikkatli olmalı ve mizacınızı dengelemeye çalışmalısınız. Önceden önlem alarak Eylül ayını daha sakin ve durağan geçirmeniz de iyi olacaktır.

Ağustos ayında ekonomik bir krize girmiş olabilirsiniz. Ancak Eylül ayının ilk haftaları bu ekonomik kriz devam etse de sonlarına doğru para kazanmaya başlayacaksınız. Kendi bütçenizi oluşturmak, beklenmedik yerlerden para gelmesi, çevresel maddi yardımlar almak gibi müjdeleyici parasal haberleriniz var. Hal böyle olunca da güvenilir şekilde ve sistemli olarak hızlı, etkili ve özellikle de her şeyin istediğiniz gibi şekilleneceği bir düzenleme ayına giriyorsunuz diyebiliriz.

Kalbi yalnız olan boğalar için, hayatının aşkını bulabileceği bir ay diyebiliriz. Yeni tanışmalar, dostluklar ya da çevresel ilişkiler beraberinde duyguları da tetikleyecek. Yalnız olan boğalar için bu bir fırsat demek. Ancak sevgilisi olan ya da evli olan boğalar için de bu ay, aşk tazeleme ayı diyebiliriz. Krizi aşk yönünde fırsata çevirmek için Eylül ayının gücünden faydalanmanız sizlere büyük oranda etki sağlayacaktır. Ailesel olarak hem maddi hem de manevi desteğiniz her an sizlerin yanında olacaktır. Ailenin kıymetini bilmek ve en hafif şeye sinirlenmemek sizin elinizde, bunu unutmayın.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu