Burçlar

Boğa Burcu Yükseleni Hakkında Merak Edilenler!

Boğa Burcu Yükseleni Hakkında Merak Edilenler! Yükselen burcu boğa olanların bünyeleri sağlam ve güçlüdür diyebiliriz. Yemeyi severler. Bu özelikleri ile herkes tarafından bilinirler. Ancak rafine bir damak tadına sahip olduklarını söylemek daha uygun olacaktır. Bunun için sizler de bopa burcu iseniz ya da boğa burcu biriyle arkadaşlık ediyor iseniz, yemekle mutlu olunacağını bilmelisiniz.

Boğa Burcu Yükseleni Hakkında Merak Edilenler! Yemek onların hayatında her şeydir diyebiliriz. Ancak çöp gibi midelerine ne bulursa doldururlar izlenimi de yanlış olacaktır. Özel ve seçkin tatları severler. Gurmelerin çoğu bu burçtan çıkabilir diyebiliriz.

Boğa Burcu Yükseleni Hakkında Her Şey

Yükselen boğa burçları da sakin ve ağırbaşlı görünüm çizerler. Sosyal ilişkilerde kibar, nazik ve uyumludur. Çekingen davranabilir ancak gerçek dostlarına karşı çok sadık ve sevecendir. Maddi ve manevi güvenlik arzusu onlar da çok yoğundur. Erken yaşlardan itibaren maddi konularda pratik ve tutumlu davranmayı öğrenir.

Hedeflerine ulaşmak için sabırlı, azimli ve en önemlisi kendi çabaları ile ulaşmayı sever. hem kendi iş yerini açma konusunda başarılır hem de başka birinin yanında da güvenilir eleman olarak çalışabilir. Boğa burçları iyi bir dinleyicidir. Ancak haksızlığa uğradığını düşünürse ve güveni sarsılırsa çok öfkeli ve sert bir tutum takılabilir.

Yükselen burcu ne olursa olsun boğa burcu bunu sağlam yapısı ve karakteristik özelliği ile taşımayı bilir. Yükselen burcunun pek etkisinde kalmadığını söylemek uygun olacaktır. Bu şekilde daha çok kendi burcunun karakteristik özelliklerine hakimdir.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Venüs’ün yönettiği boğa burcu kadınları genellikle güzel, çekici ve sevecen olurlar. Estetik değerleri ve sanatsal yetenekleri de vardır. Maddi ve manevi güvenlik boğa burcu kadınlar için her zaman çok önemli olacaktır. Bu nedenle erken yaşlardan itibaren para kazanma ve kariyer konusunda hırslı olabilirler.

Boğa burcu olan kadınlar sevgi ve aşka da çok önem verir. Boğa burcu kadını için sevgi ve birliktelik çok önemlidir. bir yengeç kadar sadıktır. özellikle yengeç ve boğa uyumu sadakat konusunda zirve yapabilir. Toplum içerisinde de güvenilir ve aranan kişilerdir. Her kesimden insanla rahatlıkla ilişki kurabilirler. Genellikle çok güçlü ve dayanıklı bir yapıları vardır. Sabırlıdırlar, değişiklikten çok hoşlanmazlar.

Ah etmeleri zordur. Haksızlığa hiç tahammülleri yoktur. Ancak bunun karşılığında oldukça sabırlı bir yapıları olduğunu söylemek de mümkün olacaktır. Eşlerinden sadece sadakat beklerler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu