Moda

Bu Yılın Moda Kabanları Hangileri?

 

Kış aylarının yaklaşması ile 2018 kış modası konuşulmaya başladı. Peki, siz kış aylarında modaya uyum sağlamayı nasıl başaracaksınız?

Bu Yılın Moda Kabanları Hangileri?

Yaklaşan kış ayları, hangi kabanı almalıyım sorusunu sorduruyor. Bu yılın moda olan kabanları hangileri sorusuna verilen yanıt ile seçiminizi yapın.

Aşağıda verilen kaban renkleri, kaban modelleri 2018 yılının modası. Siz de seçiminizi yaparak, hangi kabanı alacağınızı belirleyebilirsiniz.

Uzun Kabanlar

Şık bir gece için en dorğu kaban seçimi elbette uzun kabanlar olacak. Diz altında olan kabanlar, kaşe kumaş ile sizi son derece güzel gösterecek. Vücudunuza oturması tercihiniz olabilir. Dilerseniz sadece belden bağlamalı olan kabanlar ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. sizin için uygun olan kaban seçimi, vücut tipiniz ile ilgilidir. Uzun boy kabanları bacakları uzun olan kişilerin tercih etmesi doğru bir seçimdir.

Kısa Kaşe Kabanlar

Özel gecelerde tercih edeceğiniz kabanlar yapmış olduğunuz kombine göre kısa boyda da tercih edilebilir. Bu durumda kısa kaşe kabanları tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Kaşe kaban modelleri içinden kısa olanlarını tercih etmeniz halinde, mutlaka vücudunuza tam olanları almayı özen gösterin. Belinize oturması, omuzlarının tam olması seçiminiz için son derece önemlidir. Bu sebeple kısa kaşe kaban seçiminizi yaparken, vücudunuzu ön planda tutun.

Kabanlarda Moda Renkler

Hangi kabanı giymek istiyorsanız, modeli belirlemenizin ardından renk seçiminizi yapacaksınız. Genel olarak gri tonlarının 2018 yılının modası olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında kaşe kabanlarda dikkat çeken renk; pembe ve mor renkleri olacaktır. Fosforlu renkler ile sade kombinlerinizi birleştirmeniz halinde son derece şık bir görünüm elde edeceksiniz. Kabanlarda moda renkler canlı renklerdir. Dilediğinizi almanız mümkün olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu