Teknoloji

Büyük Dosya Göndermek İçin 10 Servis Ve Program

Büyük Dosya Göndermek İçin 10 Servis Ve Program nelerdir? Bazen arkadaşlarımızı mail veya whatsapp yolu ile dosya göndermek istiyoruz fakat buralarda göndereceğimiz dosyalar için belli kapasite bulunmaktadır. Bu nedenle sizler için işinizi kolaylaştıracak en iyi dosya gönderme servislerini derledik.

Büyük Dosya Göndermek İçin 10 Servis Ve Program nelerdir? Büyük dosya göndermek açısından birden fazla servis ve program bulunmaktadır. Bunlar ya internet ile ya da uygulama olarak sunulan programlardır. Lafı uzatmadan işte karşınızda büyük dosya göndermek için 10 servis ve program.

WeTransfer

Büyük dosyalar göndermek açısından öne çıkan servislerden olan WeTransfer fiyatlı ve fiyatsız olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Burada özellikle Android, iOS ve Mac için özel uygulamaları bulunmaktadır. Windows kullanıcıları aynı zamanda web sitesini kullanarak da dosya gönderimi yapabilmektedir. WeTransfer ücretsiz sürümde daha çok belge başı 2 GB gönderme yapılabilmektedir. Bu durum pro versiyonlarda ise 20 GB kadar çıkmaktadır.

File Dropper

Dosyalar yüksek boyutlu olduğu zamanlarda gönderim açısından kullandığınız File Dropper de sade ve kolay bir ara yüzü ile beraber aynı zamanda site kullanıcılarına da ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Burada özellikle üzerinde durmanızı isteyeceğimiz nokta5 GB kadar dosya gönderimini sağlamasıdır. Yani diğer sitelerden bu yönü ile ayrılır.

MEGA

Bir diğer büyük evrak gönderme uygulaması olan MEGA kendi içinde aynı zamanda bulut depolama hizmeti de olan bir servistir. MEGA’nın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü bulunmaktadır. Ücretli servis 50 GB kadar alan sağlamaktadır.

SurgeSend

Büyük dosya göndermek açısından bir diğer uygulama ise SurgeSend de diğer büyük dosya gönderim site ve uygulamaları gibi ücretli ve ücretsiz seçenekler sunmaktadır. Aylık 15 dolar karşılığında 50 GB dosya gönderim sağlamaktadır.

Lifebox Transfer

Yerel dosya gönderim sitelerinden birisi olan Lifebox Transfer Turkcell kaynaklı bir dosya gönderim sitesidir. Burada özellikle ücretsiz olarak da kullanılabilen bu sistem 5 GB’a kadar dosya gönderimi sağlamaktadır.

Send Anywhere

Büyük dosya gönderimi açısından kullanılan bir diğer uygulama ise Send Anywhere uygulaması sayesinde dosya gönderimini ücretli ve ücretsiz bir şekilde yapabilmektesiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu