Teknoloji

“Diafaan” Windows için SMS Server Nedir?

“Diafaan” Windows için SMS Server Nedir? Windows üzerinden SMS servisinden yararlanılabilir mi? SMS serveri nedir? Gelin bu detayları beraber inceleyelim. İşte detaylar makalemizde yer almaktadır.

“Diafaan” Windows için SMS Server Nedir? SMS servers, belirli bir programlama dili üzerinden çeşitli programlar hakkında Sms alabilmemize yardımcı olur. Bilgisayarınızı kullanarak Sms gönderebilmek oldukça kolay hale geldi. Bunun için telefon modemine ihtiyacınız vardır.

SMS server sadece SMS değil farklı alanlarda da hizmet veriyor. Kolay ve pratik olması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İstediğiniz Windows işletim sisteminde güvenle kullanabilirsiniz. Hemen bilgisayarınıza Diafaan kurarak toplu mesaj atma desteğinden de yararlanabilirsiniz. Her bilgisayarla uyumlu bir şekilde çalışan program SMS konusunda sizlere en iyi desteği başarılı bir şekilde sunabiliyor.

Diafaan Nasıl Kurulur?

Diafaan nasıl kurulur? Bilgisayar üzerinden SMS gönderen program ücretsiz olarak sunuluyor. İsteyen herkes bu uygulamayı güvenilir bir şekilde indirebilir. İndirilen dosyada setup dosyası yer alır. Dosyayı açtığınız zaman sizde yönetici şifresi talep edecektir. Güvenliğiniz için şifrenizi kimseye söylemeyiniz. Kurulum işlemi bu kadar kolaydır.

Programa Nasıl Eklenir?

Programı kurduktan sonra programlara ekleme yapmanız gerekiyor. Eposta, telefon numarası ve GSM modem ekleyerek işlem tamamlanır. Programı açtıktan sonra sağ bölümde ‘actions’ sekmesi yer alıyor. Bu bölüm gerekli tüm işlemleri yapabilmenizi sağlıyor.‘Add Gatewey’ tuşuna basarak ekleme işlemlerini kolayca başlatabilirsiniz. SMS server desteğinden yararlanmak için telefon numarası eklenmesi gerekir. Bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak modeminizi bulduktan sonra PIN kodunu kulanın ve test etmeye başlayın. Test tamamladığı zaman size uyarı gelecektir. Bu işlemden sonra GSM modeminiz bağlanır.

Diafaan Yararları

Diafaan sayesinde PC üzerinden toplu olarak SMS gönderebilirsiniz. Bu özelliği programın internet dünyasında öne çıkmasını sağlıyor. Ücretsiz olması ve her bilgisayarı desteklemesi öne çıkmasını sağlıyor. Windows için sms server nedirDiafaan’ yazımızı okuyarak sizde kolayca toplu SMS desteğinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz tek tek kullanıcılara da mesaj atabilirsiniz. Özellikle reklam amaçlı SMS hizmetlerinde tek tıkla tüm GSM numaralarına Diafaan üzerinden mesaj atabilirsiniz. Bu neden büyük firmaların çoğu Diafaan programından destek almaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu