Moda

Erkek Jean Modelleri 2018

Erkek jean modelleri 2018 her dönem olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.  Erkek jean modelleri içinde renk ve tasarım bakımından farklı zevklere yönelik çeşitler bulmak mümkün. Siz de vitrinlerde yer alan bu modellere bakabilir ve sonuç alabilirsiniz.

2018 Erkek Jean Modelleri

2018 erkek jean modelleri genel fikir vermesi bakımından şu şekilde sıralanabilir:

  • Siyah düz renk jean pantolon
  • Açık mavi eskitmeli jean pantolon
  • Dar paça kesim jean
  • Geniş paça jean
  • Yırtık tasarım jean modelleri
  • Yüksek bel ve düşük bel modeller gibi sıralama devam edebilir.

Jean Erkek Gömlek Modelleri

Jean erkek gömlek modelleri yine renk ve model açısından birbirinden farklı seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Cepli gömleklerde açık mavi tonlarda seçim yapabileceğiniz gibi koyu renklerde jean görmek de mümkün. Bu sezonun en popüler renklerinden olan lacivert gömlekler sık tercih edileceğe benziyor. Ayrıca çık mavi tonlarda jean gömlekler de kullanılabilir. Bunun nasıl kombin edileceğine gelince jean renk tonuna uygun şekilde t-shirt ile giyilmesi uygun olacaktır.  Renklerin geçişi sırasında birbirini tamamlamasına da önem vermek gerekiyor.

Jean Kombin Önerileri

Jean kombini yaparken bazı detaylara önem vermek gerekir. Öncelikle bu giyimde ayakkabı tercihinde klasik değil günlük ve spor tarzda ayakkabı kullanımı gerekmektedir.  Klasik ayakkabı ilk başta hemen uyumsuz olacağı görülecektir. Bunun dışında siyah jean kullanımı diğer renklere göre daha kullanışlı sonuçlar verebilir.

Jean Ceket Modelleri

Erkek jean ceket modelleri 2018 için değerlendirme yapılırsa gri jean modelleri bir hayli öne çıkmakta.  Birçok jean pantolonla da uyumlu olabilecek bu üst giyim bölümü isteyen kişiler için kapüşonlu şekilde de değerlendirilebilir. Ayrıca boyun kısmında tüylü yakadan hoşlanan erkekler için de model seçenekleri görülebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu