Güzellik

Erkeklerin Bile Tercih Ettiği Buz Lazer Yöntemi

Erkeklerin Bile Tercih Ettiği Buz Lazer Yöntemi! Son zamanlarda erkeklerin dahi tercih ettiği bir epilasyon yöntemi olarak buz lazer ortaya çıkmaktadır. Soprano Titanyum gibi yenilikçi teknolojiler ile donatılan yeni nesil bir lazer epilasyon sistemi olarak kullanılmaktadır.

Erkeklerin Bile Tercih Ettiği Buz Lazer Yöntemi! Bu sistemin arkasında yer alan teknoloji, daha öncesinden buz lazer modelleri olarak zaten kullanımda bulunmaktadır. Soprano Titanyum teknoloji sisteminde bir yenilik olarak kesintisiz bir şekilde cilt üstünde soğutma işlemi gerçekleştiren Ice Plus teknolojisi ile geniş bir uygulama başlığı dikkatleri çekmektedir.

Amerikan FDA Onaylı Cihaz

Merdiven altı olarak tasvir edilen mekânlarda uygulanmakta olan medikal estetik işlemleri, istenmeyen neticelerin ve etkilerinin karşılaşması oranını arttırmaktadır. Bu gerçek lazer epilasyon yöntemlerindeki izlek ile de aynı neticeyi vermektedir. Lazer epilasyon yöntemi her ne kadar estetik bir izlek gibi görülmekte ise de, bunun tıbbi bir işlem olduğunun akıldan çıkarılmaması gerekmektedir. Konunun uzmanları, kullanılacak lazer epilasyon cihazlarının mutlak surette Amerikan ilaç ve gıda dairesi FDA onayına sahip olmaları hususuna dikkatleri çekmektedir.

Amerikan ilaç ve gıda dairesi olan FDA, Soprano Titanium cihazı sistemine onay vermektedir. Bu cihaz sayesinde insanlar bronz ten de dahil olmak üzere tüm cilt seçeneklerini elde edebileceklerdir. Lazer epilasyon sistemi FDA onayına sahip olduğundan dolayı kolaylıkla her mevsimde uygulanabilmektedir. Ayrıca sistemin kullanıldığı klinik çalışmalardaki gösterge, oldukça etkili bir görünüm sergilediği ve insanda bulunan dokulara zarar vermediği de kanıtlanmaktadır.

Yaz ya da Kış Fark etmeyen Epilasyon

Soprano Titanium, lazer epilasyon maksadı ile kullanılmaktadır. Sahip olduğu sistem, üç dalga boyunu da aynı anda cilt üstüne iletmektedir. Sistemin sahip olduğu avantajlardan birini de, dalga boylarının etkisinden yararlanmak oluşturmaktadır. Bundan dolayı ister bronz ten isterse de açık renk cilt tipi için seçenekler sunulmaktadır. İnsanların sahip olduğu cilt tipi rengi ne olursa olsun, sistem rahatlıkla uygulanabilmektedir. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen insanlar, yaz mevsimlerinde bronzlaşan ciltlerinin rengini açtırmak için beklemelerine gerek bulunmamaktadır. Tatilden döndüklerinden on gün sonra Soprano Titanium lazer epilasyon cihazı sayesinde yapılacak epilasyon operasyonu ile insanlar, istedikleri cilt rengi görünümünü elde edebilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu