Yaşam

Erkeklerin Bırakması Gereken 3 Kötü Alışkanlık

Ataerkil bir toplum yapısına sahibiz. Daha çok erkeklerin dedikleri oluyor, erkeklerin daha çok söz sahibi olduğu bir ortam söz konusu ve bu durum bazı zamanlar sıkıntıların yaşanmasına da sebebiyet veriyor. Özellikle kadınlar, erkeklerin bazı durumlarından, hal ve hareketlerinden oldukça rahatsızlar. Bu davranışları, aleni bir şekilde ifade ediyorlar. Buna rağmen erkekler, kendileri hakkında edilen şikâyetleri çoğu zaman dinlemiyor ve yaşamlarına o şekilde devam ediyorlar.

Erkeklerin Bırakması Gereken 3 Kötü Alışkanlık
Erkeklerin Bırakması Gereken 3 Kötü Alışkanlık

İsyan Ettiren Alışkanlıklar

Kadınların en çok üzerlerinde durdukları hadiseden birisi, erkeklerin dış görünüşlerine yeteri kadar özen göstermemeleridir. Son derece paspal bir duruşa sahip olan erkeklerin sayısı, toplum içerisinde hiç de azımsanmayacak miktardadır. Bu durum, kadınların sinirlerinin alt üst olmasına neden olur. Bu durum erkekleri için artık bir alışkanlık haline gelmiş ve sıradanlaşmıştır.

Bir diğer husus ise, sağlıksız beslenmedir. Sadece akşam yemeklerinde evlerinde olan erkekler, gün içerisinde kadınların kontrolü dışında son derece sağlıksız besin maddeleri ile yemek ihtiyaçlarını karşılarlar. Tabi ki bu durum kadınlarda isyan bayrağının göndere çekilmesini sağlar. Sağlıksız beslenme, bütün hastalıkların tam anlamıyla odağında yer alan bir durumdur. Bu duruma düşülmesi, kadınların isyan ettiği noktayı ortaya çıkarır.

Erkeklerin Bırakması Gereken 3 Kötü Alışkanlık
Erkeklerin Bırakması Gereken 3 Kötü Alışkanlık

Bir diğer alışkanlık ise, hareketsiz olmalarıdır. Hareketsiz bir bünye, kiloya elverişi bir bünyedir. Atik değildir ve sonucunda bazı sağlık problemlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Erkeklerin bu alışkanlıkları, kadınların hiç hoş karşılamadıkları alışkanlıklardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu