Dekorasyon

Evleriniz İçin Ferah Bir Tasarım

 

Evleriniz İçin Ferah Bir Tasarım

Evlerimizin eski ve geleneksel yapıya uygun tasarımlarını artık değiştirebiliriz. Farklı tasarımlar ile oluşturulan yeni ürünler sayesinde evlerimizde yeni bir hava yaratabiliriz. Bu ev dekorasyon modelleri hemen hemen evlerimizin her yerinde rahatlıkla kullanabiliriz. Farklı çeşit tasarım imkânı bulunan bu malzemeler sayesinde hem evlerimizde kullanım alanı yaratırken hem de evlerimize şık ve zarif bir hava katarız. Oldukça enteresan ve garip tasarımları isteğe göre sizlerde farklı şekillerde değiştirebilir ve kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

Her Evin Sorunu Ortalarda Gezinen Kablolar

Teknoloji çağında yaşamamız sebebiyle ve elektriği çok kullanmamız nedeniyle hemen hemen her prizin yanından kablolar sarkmaktadır. Bu kablolar ortalıklarda gözükerek hem çirkin bir görüntü oluşturmakta hem de takılma düşme gibi durumlar için bizlere tehdit oluşturmaktadır. Ancak yapacağımız basit bir yöntem ile hem kablolarınız yer kaplamaz hem de oldukça zarif ve şık bir görüntü elde ederiz. Duvarlarınıza monte edeceğiniz yapışkan iğneli dekorasyon ürünleri sayesinde bu kablolarınızı duvarlarınızdan geçirebilirsiniz. İstediğiniz motifi duvarda oluşturma imkânınız oluşturur. İster boğaz köprüsünü isterseniz kız kulesi motifini duvarınızda oluşturur ve kablolar ile yapınızı canlandırın.

Kitap Rafları ve Saklama Üniteleri

Eğer kitap okumayı çok seviyor ve kitapsız bir hayat düşünemiyorsanız sizlerin mutlaka bir kitaplığa ihtiyacınız var demektir. Ancak eski büyük kitaplıklar yerine sizlere oldukça şık raf modelleri ile hem evlerinize şık bir hava katar hem de kullanım alanı olarak mekân daraltması yaşatmayız. Raf modelleri genellikle duvarlara monte edilir. Kare tarzı ya da üçgen tarzı yapılar ile bu ürünleri duvarlarınıza monte edebilir ve kitaplarınızı buraya dizebilirsiniz. Ya da son zamanlarda kullanım alanı git gide artan ayaklı raf modelleri mevcuttur. Değişik yapılarda olan ve kullanımı gayet rahat ve şık olan bu dekorasyon ürün fiyatları oldukça caziptir. Bu ürünlerin yanı sıra farklı motif ve desenlerle süslü olarak kendinize saklama üniteleri yaratabilirsiniz. Eğer evinizde merdivenli bir yapı varsa bu merdivenlerin her basamağını kendinize saklama bölgesi olarak hazırlayabilirsiniz.

Aynalar ve Tablolar

Bir evin duvar dekorasyon ürünleri arasında vazgeçilmez olanlar tablolar ve saatlerdir. Eskiden beri evlere şık bir dekorasyon imkânı sağlayan saatler son zamanlarda çok daha geniş bir alana yayıldı. Yeni tarz saatler arasında en dikkat çeken ürünler yan taraflarında çerçevenin olmadığı ve kare saatlerdir. Bu saatler yardımı ile duvarlarınızı rahatlıkla süsleyebilirsiniz. Tablolar konusunda ise genellikle küçük çerçeveler halinde aile fotoğraflarıyla kendinize bir alan yaratabilirsiniz. Ya da farklı motiflerle süslü çerçevelerle başka havalar yaratabilirsiniz. Tüm bu duvar dekorasyon ürün fiyatları oldukça uygundur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu