Burçlar

Günlük Burç Balık

Büyük gözlerin, anlamlı bakışların, uzun kirpiklerin, dalgalı ve kumral saçların burcunun genelde balık olduğu kabul ediliyor.

Duygusal, romantik, iyi huylu, kendi evinde rahat eden ve içten içe dirayetli insanlardır balık burcundan olanlar.

Ve günlük burç balık insanları için bu dengeli ve sakin kişiliğin öne çıkartılmasını öğütlüyor. Örneğin çevrenizden gelecek baskılara karşı bugün kendinize daha çok güvenin ki bu baskıları daha çok iş hayatınızda hissedeceksiniz. Para hakkında ise kendinizi ne kadar disiplin altına alırsanız sonuç sizin için o kadar olumlu olacak. 24 Nisan günü burç değiştiren Venüs ev ve aile ortamlarında olumlu etkiler yaratmayı sürdürüyor.

Evinizin dekorasyonunda bile çok daha olumlu düşünüyorsunuz. Belki taşınmak isteyebilir, evinizin eşyalarını yenileyebilirsiniz.

Balık Burcunun Özellikleri

Balık burçları iyimser ve duygusal özellikleriyle gündeme gelmektedir. Yumuşak ve iyi huylu olan balıkların bir de diğer yüzleri vardır. Bu yüzden zarar verici olduklarında bu iyi başlılık ters bir etki yaratabilir.

Balık burcu özellikleri gereği sanatla ilgilenebilir ve sanatla alakalı işlerde başarılı olabilirler. Ama kendilerini göstermekte zorlandıkları için sönük kalabilirler. Haklarını aramayı pek bilmezler ve kötü etkiler almışlarsa yasa dışı işlere meyil etmeleri söz konusu olabilir. Balık insanı genelde yönetilebilir kişilerdir. Bu yüzden istismara maruz kalabilirler.

Balık Burcu Ünlüler

Balık burcuna mensup birçok ünlü vardır. Victor Hugo, John Steinbeck, Vivaldi, Chopin, Marlon Brando, Sharon Stone, Recep Tayyip Erdoğan, Beren Saat, Işın Karaca gibi isimler balık burcunun ünlü isimleri arasındadır. Üstelik Einstein da balık burcudur.

Balık burçları duygusal kişiler olduğu için bir anda gözyaşlarına boğulabilir ve aşırı hassasiyet gösterebilirler. Bu yüzden su grubunun en duygusalları olarak balık burçları bilinir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu