Moda

Harem Pantolonları Kombin Önerisi 

 

Harem Pantolonları Kombin Önerisi 

2015 yaz trendleri arasında yerini alan harem pantolonlar hem şıklığı ile beğeninizi kazanacak hem de oldukça rahat kullanımı ile estetik görünümünüzü bir araya getirecek. Modayı yakından takip eden hemen her kadının dolabında bulunması gereken bu özel parça üzerinizde ihtişamlı durabildiği gibi giyilmesi de oldukça riskli olabilecek pantolonlar arasında yerini almaktadır.

Hem spor hem de şık bir giyimi gözler önüne serebileceğiniz sokak modasına uygun tarzda değerli bir ürün olarak görebilirsiniz. Peki harem pantolonları nasıl kombinlerim diye düşünüyorsanız, aşağıda vereceğimiz önerilere şöyle bir göz atalım.

Jogging pantolonlar olarak da bilinen harem pantolonlar şalvarı anımsatan bir hava yaratmaktadır. Harem pantolonları gardırobunuzda bulundururken dikkat edeceğiniz ilk husus fazla kumaşla bezenen pantolonlar yerine daha az kumaş kullanılmış harem pantolon modellerini tercih etmeniz olacaktır. Pantolonunuzun fazla kumaşla ihtiva edilmiş olması olduğunuzdan daha kilolu görünme riskini ortaya çıkaracaktır.

Spor ve şıklığı bir arada yakalamak adına hacimli olan bu pantolonlarınız için üst kısmınızda vücudunuza yapışacak tarzda kıyafetler tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Crop top kıyafetler üstüne bir de vücudunuza oturan bir yazlık ceketi kombinlemeniz pantolonlarınızın ihtişamını göstermek için ideal seçimler arasında yerini alacak. Harem pantolonlarınızın sokak modasında hakkını vermek isteyenlerdenseniz kıyafetinize en çok yakışacak ve uyumlu olabilecek topuklu bir stiletto veya sandaletle kombininizi tamamlamanız önerilir.

Rahatlığın ön planda olduğu yaz kıyafetlerinde harem pantolonlar yaz boyu bayanların ilgisini çekecek ve sıkça tercih ettiği kıyafetler arasında yerini alacak alacak gibi görünüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu