Teknoloji

Moto X Halen Popüler

Moto X Halen Popüler

 

Bir kaç yıl önce bilindiği üzere Google Motorola markasını satıl almıştı. Satın aldıktan sonra çıkardığı ilk akıllı telefon olan Motorola Moto X2015 yılında halen en çok satan telefonlar arasında yer alıyor. Bu büyük başarının sebebi Moto X cep telefonunun üst seviye cep telefonlarından alt seviyede kalmasına rağmen ortalama ve fiyat olarak da alınabilir olmasıydı. Şu an hala büyük ekran telefonlar arasında yer alan Moto Xkullanıcıların ilgisini hala kaybetmedi.

 

Motorola Moto X Özellikleri

4.7 inç büyük ekrana sahip olan Motorola Moto X 720p ekranı ile kullanıcıları beğenisini topluyor. 8 çekirdekli Motorola Moto X 2 ayrı işlemci kullanıyor. İşlemcilerden biri 2 çekirdekli Snapdragon S4 Pro diğeri ise Motorolanın geliştirdiği özel işlemci. 1.7 Ghz hızında olan Motorola Moto X ortalama bir işlemci hızı sunuyor. İçerisinde 4 tane Adreno grafik işlemci ile iyi bir oyun performansı sunuyor. Google voice sayesinde Google’ın tüm hizmetlerine tekbir tuşa basarak ses ile ulaşmak mümkün oluyor. Motorola ARM teknolojisi sayesinde iki adet ses işlemcisinden bir tanesi sürekli mikrofondan gelen sesleri dinleyerek Google Voice’a aktarıyor.

 

Sade ve Şık Bir Tasarım

Motorola Moto X genel olarak ortalama özelliklerle karşımıza çıkmasını tasarımı ile de gösteriyor. Tasarım konusunda sadelikten yana olan Motorola Moto X tam bir halk telefonu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu