Ekonomi

Papara Card Ücreti Ne Kadar, Nereden Alınır?

Papara card ücreti ne kadar? Nereden alınır? sorusu son zamanlarda en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Papara kartı almak isteyen kişilerin 13 yaş ve üzeri olması gerekmektedir. Eğer sizler de bu kartı almak istiyorsanız internet üzerinden 5 TL ödeme yaparak Papara kart sahibi olabilirsiniz.

Papara card ücreti ne kadar? sorusu son zamanlarda en çok araştırılan ve merak edilen bir konudur. Öncelikle Papara card almak isteyen kişilerin 13 yaş ve üzeri olması gerekmektedir. Papara’nın web sitesi üzerinden 5 TL ödeme yaparak Papara hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Kartınız bu sayede aktif hale gelmiş olur. Daha sonra kart ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Bir sene içerisinde iki kart için kart ücret iadesi yapılmaktadır. Aynı zamanda her ay 1 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bunun yanı sıra Papara Black Card sizlere ücretsiz sunuluyor ve aylık kart ücreti alınmıyor.

Paypall sistemi Türkiye’de yasal olarak sonlandırılmıştır. Bunun yerine insanların internet ortamında güvenli bir şekilde alışveriş yapmasına öncülük edecek Papara çıkarılmıştır. Papara ile online alışverişler yapabilirsiniz. Aynı zamanda para gönderme ve para çekme gibi imkan sunan bir sistem üzerine kuruludur. Başvuru yapmak için Papara’nın resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Papara Türkiye’de oldukça popüler bir sistemdir. Her geçen gün kullanıcı sayısında da bir artış gözlemleniyor.

PaparaCard Ücretleri

Türkiye’de en sık kullanılan kartlardan birisi Papara’dır. İnternet ortamında güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaktan korkuyorsanız sizler de Papara ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Papara card ücretleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu kartı kullanan kitle sayısının fazla olmasının nedeni ise 18 yaş sınırı olmamasıdır. Dolayısı ile 13 yaş ve üzeri olan herkes bu kartı kullanabiliyor. Papara insanlara cazip gelen bir ödeme yöntemidir.

Papara Card Nereden Alınır?

Papara kart kullanmak isteyenler ‘’Papara card nereden alınır?’’ sorusuna yanıt arıyor. Papara LiteCard almak isteyenler Teknosa, D&R, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada ve Kidega üzerinden satın alabilir. Kartı alırken 5 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Daha sonra kartı aktif hale getirdiğinizde ödemiş olduğunuz 5 TL hesabınıza iade ediliyor. Dilediğiniz zaman kart sahibi olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu