Moda

Püsküllü Sandaletler Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında özellikle yaz dönemiyle birlikte son derece önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Püsküllerin adeta damga vurduğu yaz sezonunda birçok alanda püskül detayına rastlamak mümkündür. 2015 püskül modası incelendiğinde püsküllü sandaletler nasıl seçilmelidirsorusunun ön plana çıktığını ve sıklıkla sorulduğunu görmekteyiz.

Püsküllü Sandaletler

Sandaletler, yaz döneminin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Rahatlık ve şıklık arayışında olanlar için sandaletler oldukça önemli unsurlardır. Püsküllü sandaletler ile sandalet seçiminize farklılık ve şıklık katmanız mümkün olacaktır. Böylelikle sandaletleri günlük kullanımda ve plajlarda rahatlıkla kullanma imkanı elde edeceksiniz.

Püsküllü sandaletler konusunda çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bu konuda, püskül detayın ayakların üst kısmını kapladığı modeller revaçtadır. Bunun yanı sıra bilek kısmında ve ayakların uç kısmında püskül detayının yer aldığı modeller de oldukça revaçtadır. Bu tarz sandaletleri günlük kullanımda sıklıkla görmekteyiz.

Püsküllü Sandaletler

Püsküllü sandaletler konusunda birçok önemli markanın sunduğu birbirinden şık modeller bulunmaktadır. Bu modelleri tercih ederken ayak yapınızı ve hakim tarzınızı göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Genellikle bilek hizasında kemer detayı bulunan bu sandaletlerin bazı modellerinde ise kemer detayının diz kapağına kadar çıktığı da görülmektedir.

Püsküllü sandaletler ile yaz döneminde şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Bu sandaletlerin düz olması ve kullanım kolaylığı sağlaması da son derece önemlidir. Bu tarz sandaletleri şort ve t-shirt ile kombinlemek ya da kısa eteğinizin altında kullanmak son derece doğru bir tercih olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu