Dekorasyon

Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

 

Mevsim değişiklikleri ile beraber fiziksel şekilde bizleri etkilemesinin yanında ev dekorasyonlarını da etkilenebilmektedir. Sonbahar mevsim zamanı renkleri konusunda doğrudan evlerimize bir etkisi olmasa da mevsimi evimize getirmektedir. Bu yazımızda sonbahar dekorasyon fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Kış ayının sıcak renkleri ile beraber evinizi sonbahara hazırlanabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz fikirler sayesinde evinizi sonbahara hazırlayabilirsiniz. İşte sonbahar dekorasyon fikirleri

Sonbahar Renklerini İnceleyin

Sonbahar gelmesi ile beraber evinizde yer alan büyük değişiklikler yapmak zorunda kalmayacaksınız. Yapılacak olan küçük ayrıntılar ve dokunuşlar sayesinde evinizde sıcak tonlu alanlar oluşturabilirsiniz. Koltuklarınızın rengini tamamen değiştirmek yerine sonbahar tonlarında ürünleri alabilir yastık kılıflarınızı bu renklerden oluşturabilirsiniz.

Dekoratif Ürünlerden Faydalanın

Son dönemlerde ev dekorasyonlarında en fazla kullanılmaya devam eden aksesuarların başında gelen mumlar en çok kullanılan dekoratif ürünler arasındadır. Çeşitli renkler ve kokular kullanılarak üretilen mumları tüm oda dekorasyonları içerisinde kolayca kullanabilirsiniz. Soğuk kış geceleri konusunda mum kullanarak, yaşam alanlarınızı romantik hale getirebilirsiniz. Özellikle mumları, sonbahar dekorasyonu konusunda turuncu renkleri kullanabilirsiniz. Kuru dallar ve yaprak ile mevsim zamanına uygun dekoratif tasarımlardan yararlanabilirsiniz. toplayacağınız kuru ve taze çiçekleri, kozalakları ile beraber kurumuş dalları bir arada toplayarak, biraz da yeşillik ekleyerek, bir vazo içerisine koyabilirsiniz. Tasarlanacak olan bu vazoyu yemek masanızın ya da şöminenizin üstünde kullanabilirsiniz.

Özel Bir Köşe Kullanın

Yağmurlu bir sonbahar günü geldiği zaman kitabınızı ve kahvenizi alarak son derece keyifli bir köşede oturmak isterseniz sonbahar köşesi hazırlayabilirsiniz. Şık bir okuma lambası ile beraber ayaklarınızı uzatacağınız rahat bir koltuk ve sonbahar renkleri sayesinde içinizi ısıtacak bir battaniye ile köşenizi yaratabilirsiniz. Sonbahar dekorasyon örneklerinden yararlanarak evinizin havasını sizde tamamen değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu