Güzellik

Daha İri Gözler İçin Makyaj Tekniği

Doğru göz makyajı ile gözlerinizi çekici gösterebilirsiniz. İri gözler için makyaj tekniği gözleri küçük olanları hile ile gözlerini büyütme tekniğidir. Teknikleri doğru yaptığınız zaman gözleriniz harika görünecektir.

Daha İri Gözler İçin Makyaj Tekniği
Daha İri Gözler İçin Makyaj Tekniği

Daha İri Gözler İçin Makyaj Tekniği ve Önemli Püf Noktaları

Gözlerinizin her zaman içine beyaz kalem sürün. Beyaz kalem gözleri daha büyük gösterir. Alt kirpik hizası ve alt kirpiklerin yarısından başladığınız zaman gözler daha belirginleşir. Siyah kalemi bu tarz uygulayın. Siyah kalemi gözünüzün dışına sürün. İri gözler için makyaj tekniği önemli bir ayrıntıdır.

Daha İri Gözler İçin Makyaj Tekniği
Daha İri Gözler İçin Makyaj Tekniği

Eyelineer her zaman gözünüzün dışından çekilmeli ve biraz göz dışına doğru sürülmelidir. Gözünüzü kapatarak gözlerinizin bitim yerine orta kalınlıkta olacak şekilde belirgin bir hat çekin. Far fırçası yardımı ile dağıtın. Kirpiklerinize maskarayı iki kat yapın. İlki kuruduktan sonra tekrar uygulayın.

Kirpiklerinizin belirgin olması için tel tel bir görüntü vermelisiniz. Maskara sürerken çok dikkatli olun. Göz makyajı tekniklerini doğru şekilde yaptığınız zaman gözleriniz olduğundan büyük görünecektir. Beyaz kalemi mutlaka gözünüzün içine sürün. Önemli hileler ile davetlerinizde çok güzel pozlar verirsiniz. Göz makyajı bir bayan için çok önemli bir ayrıntıdır. Sizleri daha havalı gösterir. Göz makyajı tekniği düzgün yapıldığında yüzünüz daha belirgin hale gelir. Ayrıntılı göz makyajı yaptığınız zaman aşırı makyaj yapmış gibi durmazsınız. Kaliteli bir görüntü elde etmek için makyaj tekniklerini çok iyi bilmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. beyaz kalemi göz kapağına siyak kalemi de kirpik diplerine uygulayarak yapılabilir evet ama bunun diğer araçlarla da tamamlanması söz konusu renk uyumu gözün yapısı bu konuda bize makyajı yapılması gerektiğini gösteriyor . Kirpiklerde ayrı bir önem kazanıyor bu nedenle de kirpikler içinde uzun ve düzgün görünmesi için kirpiklere bakım yapmak daha doğru olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu