Yaşam

Aşıklar Romantizm Yalnızlar Macera İstiyor

Yakın zamanda arkadaşlık sitesinin yapmış olduğu bir araştırmaya göre âşıkların romantizm dolu bir tatil hayal ettiklerini söylemiştir. Buna rağmen yalnız bir hayat sürdürenler ise maceralarla dolu bir tatil istediklerini açıklamıştır. Yapılan araştırmaya göre yalnız seyahat edenlerin büyük bir bölümü macera aradıklarını söylemiştir. Çift olanlar ise tüm gözlerden uzak bir yerde baş başa romantizmi sonuna kadar yaşayabilecekleri bir tatil düşündüklerini söylemiştir.

Çiftler Romantik Tatil İstiyor

Çiftler ise romantik bir tatil geçirmek istiyor. Eşiyle aya sevgilisiyle tatile gitmek isteyenler sakin yerleri tercih ediyor. Çiftler sakin yerlerde romantizmi sonuna kadar yaşamak istiyor. Tatilde eşleriyle ya da sevgilileri ile baş başa romantik zaman geçirmek isteyenlerin ardından maceracı sevgililer takip ediyor.

Eşleriyle tatili gece mekânları içerisi de eğlenerek geçirmeyi isteyenlerin oranı ise %8’lerde, kalmış durumda bulunuyor. Bununla beraber sevdiği kişiyle kültür turlarına gitmek isteyenlerin yüzdesi ise yaklaşık olarak % 4 olarak açıklandı. Bu anket sonuçları ile aşıklar romantizm yaşamak istersen yalnızlar eğlenmek istiyor.

Yalnız İnsanlar Maceracı Yönüyle Ön Plana Çıkıyor

Tek başına tatil yapacaklar farklı kişilerle tanışabilecekleri ve özgürlüğün keyfini doyasıya çıkaracakları bir tatili düşündüğünü söylemiştir. Tek başına tatile giden kişilerin üçte biri özgürce seyahat etmek istediklerini belirterek yepyeni maceralara yelken açmayı düşünmektedir. Gece eğlencesini düşünenler ise kullanıcıların yaklaşık olarak dörtte biridir.

Yalnız insanlar macera arıyorken, ankete verilen bir diğer popüler cevaplardan bir tanesi de huzurlu ve rahat bir tatil geçirmektir. Ankete katılan üyelerin dörtte biri tek başlarına gidecekleri tatilde sakin yerlerde kendileriyle baş başa kalıp tatilin keyfini çıkarmak istiyor. Tek başına tatile girmeyen kişilerin oranı ise oldukça düşük bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu