Burçlar

Balık Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

Balık Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Balık burcu, Jüpiter ve Neptün tarafından yönetilir. Dişil bir burçtur. Elementi sudur. Rengi yeşildir. Doğum taşı ametist ve şanslı günü perşembedir. Zodyak’ın son burcu balık, genellikle burçların en parlak olanı kabul edilir. Onlar feminen bir işaret olarak lanse edilir. Genellikle çok dağınık insanlardır. Yalnızca farklı bir yerden yeni, daha iyi bir düzen ortaya çıkarabilirler.

Balık Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Önceden oturtulmuş düzene karşı ilgisizdirler. Balıkların genellikle diğer burçlar tarafından tabu olarak kabul edilen varoluşsal yönleri ağır basar. Aslında, kendilerinin ve başkalarının hatalarından ders çıkarabilirler. Sorunları fırsat olarak görebilirler. Hepsinden önemlisi de başka hiçbir burcun yapamayacağı şekilde beklenmedik durumlara uyum sağlama yetenekleri vardır. Balık burcu çok fedakardır. Onu dinlemeye ve anlamaya yönlendiren kendine özel yetenekleri vardır.

Balık Burcunun Genel Özellikleri

Balıkların çok yoğun bir aşk hayatı vardır. Her zaman âşık olduklarını hissetmeleri gerekir. Partnerleri onları bir şekilde hayal kırıklığına uğratırsa, aşk nesnesini çok kolay değiştirmenin bir yolunu bulurlar. Balıkların hem aşk ilişkileri hem de arkadaşlık ilişkileri oldukça yoğundur.

Balık insanları özverili, ruhani ve içsel yollarına çok odaklanmış kişilerdir. Ayrıca duygularına çok değer verirler. Balıklarla karakterize olan bir şey varsa o da kesinlikle duygularıdır. Onlar acılarını ve sevinçlerini çok derin hissederler. Balık burcunda doğan kişilerin sezgileri de oldukça gelişmiştir.

Balıklar genel olarak kararsız olabilirler. Değişken nitelikte olan bir burçtur. İki balık sembolünün bu burcu simgelemesi, bize balıkların ikiliğini, karşılıklı duyarlılıklarını da anlatır.

Balıklar iç gözlemsel doğalarını sürdürürken, gerçeklik ile gerçek olmayan arasında gidip gelebilirler. Bilinç ve bilinç dışı rüya durumu arasındaki yolculukları, sezgisel olmaları, neredeyse psişik doğaları, onların öne çıkan nitelikleri arasında yer alır. Bundan dolayı bazen balıkları anlamak zor olabilir.

Balık Burcu Öne Çıkan Özellikleri

Balıkların içlerinde belirli bir güvensizlik duygusu vardır. Bu nedenle kafaları her daim karışabilir. Birincil hedefleri başkalarına yardım etmek olabilir. Bu burç insanları şefkatlidir. Anlayışlıdır ve şüphesiz ki bencil değildirler. Fedakarlıkları sayesinde güzel ilişkiler kurabilirler. Cömert doğaları, onların bir başka güzel özelliğidir. İyi niyetli ve utangaç olmaları da onların nitelikleri arasında yer almaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu