Moda

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Parfüm Modelleri

Bayanlar parfüm seçimi gerçekleştirirken karar vermekte zorlanmaktadır. Kalıcı ve iyi bir parfüm almak için doğru ürünü bulmanız gerekmektedir. Her koku her tene uymamasından dolayı markaların değişik ürünlerini incelemeniz gerekir. Kadınların en çok tercih ettiği parfüm modellerini sizler için sıraladık.

En Sevilen Parfümler

Kadınların en sevdiği parfümler şu şekilde verilebilir;

Chanel No 5 markası eski zamanlardan bu yana en fazla sevilen parfümler içerisindedir. Marka 1921 yılında ortaya çıkmıştır. Vanilya, gül ile yasemin kokularından oluşmaktadır. Bu markayı ünlülerden kullanan kişi de Marilyn Monroe olarak bilinmektedir.

Classique By Jean Paul Gaultier, pek çok ünlünün kullandığı, aromatik kokulu bir parfüm markasıdır. İçerisinde armut, gül ve portakal ve orkide kokusu yer almaktadır. Şişesi de kokusu gibi son derece ünlüdür.

Shalimar By Guerlain, 1925 tarihinde üretilmiştir. İçerisinde vanilya, gül ile beraber yasemin yer almaktadır. Bu parfümü kullanan ünlü isimler arasında model Natalya Vodyanova yer alıyor.

Coco Mademoiselle By Chanel markası meyve ve çiçek kokularının bir araya geldiği bir üründür. 2001 tarihinden bu yana satışa sunulan parfüm markası içerisinde mandalina, yasemin ve vanilya kokularının beraber kullanılması ile oluşturulur. Hollywood’un yıldızları ürünü sıklıkla tercih etmektedir.

Calvin Klein genel olarak egzotik kokuları seven kişiler için ideal bir markadır. Orkide, maun ağacı ve nar kokusunun bulunduğu marka pek çok ünlü tarafından satın alınmaktadır.

Opium By Yves Saint Laurent, 1977 yılında satışa çıkarılmıştır. Teması aşk olan bu parfüm markası sıklıkla satın alınmaktadır.

Youth-Dew 250 milyondan daha fazla satılmış olduğu bilinen bir markadır. Ferah bir kokusu markanın en büyük özelliğidir. En sevilen parfüm modellerini seçerken sizde yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu