Moda

2015 YAZ BAYAN TRENDLERİ

2015 YAZ BAYAN TRENDLERİ

Yaz sezonu geldi de geçiyor bile. 2015 yaz trendleri neler? Yaz sezonunda kendinize trend kıyafetlerden almadan yazı bitirmeyin.  Bu yaz bayanlan cıvıl cıvıl, renk renk giysiler giyinecekler. Bu sezon çiçek desenleri, püsküller sokak modasında oldukça moda. Denim kıyafetler ve bol pantolonlar ise yerini koruyor.
Pötikare modası
Pötikareler hem spor hem de şık tarzlarda karşımıza çıkıyor. Bayanlar spor bir kare kombini yapabilecekken günlük elbise ile de şık bir hava yakalayabilir.
Bohem
Bohem modası bu yaz da devam ediyor. Bohem modellerin önümüzdeki birkaç sezon boyunca da yerini koruyacak gibi duruyor. Bohem modelleri bu yıl geçe kıyafetlerine de yansımaktadır.
Bol pantolonlar
2014 yaz sezonunda olduğu gibi bu yaz da bol pantolonlar hüküm sürüyor. Pantolon boylarında biraz kısalma olmak ile birlikte birçok tasarımcı pantolon etek tarzına yakın tasarımlar yapıyor.
Süet modası
2015 yaz bayan trendleri arasında süetler eteklerde, ceketlerde ve bluzlarda görülüyor.
Denim modası
Denim modası yaz kış büyülemeye devam ediyor. Geçen sezonda ve kışın olduğu gibi yazında bu parçalar büyülemeye devam ediyor. Pantolonlarda, ceketlerde ve elbiselerde bu parçaları oldukça görebilirsiniz.
Çiçek desenleri olmaz ise olmaz!
Gerek büyük desenler olsun gerek küçük desenler bu yaz da elbiselere özellikle hava katıyor. Bu desenli kıyafetleri eteklerde görebileceğiniz gibi artık pantolonlarda da görebilirsiniz. Bu yaz çiçek boyutları çok daha fazla büyüyor.
Püskül modası
Püskül modası kendini fazlasıyla hissettiriyor. Kıyafetlerde karşımıza çıkan püskülleri ayakkabı, kemer ve çanta detaylarında da görebiliyoruz. Ayrıca plaj modasında da oldukça kullanılıyor. Püsküllü bikiniler oldukça moda.
Uzakdoğu ve militer modeller
Uzakdoğu esintili kimonolar ve onları bağlayan obileri 2015 bayan trendleri arasında görebilirsiniz. Bu modeller sokak modasında çok fazla kullanılacak. Militer kıyafetler de bu yaz karşımıza çıkıyor. Askeri kıyafetler asker yeşili ve bej tonlarında bir sürü düğmeleri olan ve büyük cepli üniformalar tarzında görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu