Güzellik

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Kadınlar burçlar ve makyaj konusunda aradaki ilişkiyi öğrenmek ister. Bu sayede de burcuna göre makyaj yaparak istedikleri güzelliği elde eder.

Koç Burcu Makyajı

Koç burcu kadını gittiği her yerde iddialı olmayı sever. Tüm gözlerin koç burcu kadınında olması gerekir. Bu düşünce koç burcunun makyaj seçimine de etki eder. İddialı makyajlar koç burcunun vazgeçilmezleridir. Bu nedenle de kırmızı ruj ile koç burcu istediği etkiye sahip olabilir.

Boğa Burcu Makyajı

Boğa burçları her zaman bakışları ile dikkat çekmek ister. Bu nedenle de onların olmazsa olmaz makyaj ürünü arasında maskaralar yerini alır.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadınları mimik kullanmayı çok severler. Onların mimiklerini daha da ortaya çıkarabilecek kaş farı, ikizlerin temel makyaj malzemesidir.

Yengeç Burcu Kadını

Işıltı ve parıltı yengeç burcu kadınının vazgeçemedikleri arasında yerini alır. Bu nedenle de aydınlatıcı ürünleri onlar için ideal makyaj ürünleridir.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadınları kendilerinin önüne geçmeyen makyajları tercih ederler. Bu nedenle de makyaj tercihleri daha çok kapatıcı ürünlerine olur. Son derece doğal ve belirsiz bir makyaj yaparlar.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını için her şey uyum içerisinde olmalıdır. Bu nedenle de renk farklılığını önleyecek kapatıcıları tercih eder. Bu sayede yüzdeki simetri de yakalanmaya çalışılır.

Terazi Burcu Kadını

Belirgin bakışlara sahip olmak terazi burcu kadınları için son derece önemlidir. Bu nedenle de bakışlarını ön plana tutan eyeliner tercih ederler.

Akrep Burcu Kadını

Gizemli görünmeyi seven akrep kadını için olmazsa olmaz makyaj ürünü koyu renk göz farlarıdır.

Yay Burcu Kadını

Fazla hareketlilikleri ile ön plana çıkmış olan yay kadını makyaj sabitleyici ürünler kullanarak hareketlerinin makyajlarını etkilememesini sağlar.

Oğlak Burcu Kadını

Parlaklık oğlak burçlarının makyajda en dayanamadıkları durumdur. Bu nedenle de pudra onlar için vazgeçilmezdir.

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadınları fazla makyaj yapmak istemezler. Bu nedenle de hafif renklendiricili bir ruj bile onlara bir ömür yeter.

Balık Burcu Kadını

Şeftali tonlarındaki allık balık burcu makyajı için idealdir. Tamamen doğallıktan yana olan bu burç seçtiği makyaj ürünleri ile de bunu gösterir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu