Güzellik

En Çok Tercih Edilen Kadın Parfümleri

Popüler olmasının yanı sıra farklı kokuları ile dikkat çekmekte olan kadın parfümleri özellikle sık tercih edilmesi nedeniyle kullanıcılar yoğun ilgisini görmektedir.

Kokusuz olduğu kadar kalıcı etkisi ile de tercih edilmekte olan parfümler için en çok tercih edilen kadın parfümleri özellikle kullanıcılar açısından yapılacak olan tercihlerde belirleyici olmaktadır. Kadınlar çoğu zaman kullandıkları parfümlerde ağır ya da hafif kokular üzerinden tercih yapabilirler. Uzun süre kalıcı olması özellikle tercih edilen parfümlerde önemlidir. Bu nedenle aynı kokunun devamlı olarak alınabilmesi için kullanılacak olan parfümlerin kaliteli olması gerekir. Günümüzde yoğun ilgiyle karşılaşan parfüm markaları değişmektedir.

Son dönemlerde olmasa da özellikle eski dönemlerde Chanel No 5 kadınlar tarafından yoğun olarak tercih edilen parfümler arasında yer almaktaydı. Vanilya ve gül kokusuna sahip olmasının yanı sıra yasemin ile oluşturmuş olduğu farklı koku özellikle ünlüler tarafından da tercih edilmesini sağlamaktaydı.

Calvin Klein Euphoria sahip olduğu egzotik kokusuyla bayanlar tarafından tercih edilen parfümler arasında yer almaktadır. Özellikle marka orkide, nar ve maun ağacı kokusunu birlikte kullanarak oluşturmuş olduğu farklı egzotik kokusuyla bayanların kalbini çalan parfüm seçeneğini piyasaya sunmaktadır. Uzun süre kalıcı etkiye sahip olması kullanıcılar aynı zamanda avantaj sağlamaktadır.

Coco Mademoiselle By Chanel çiçek ve meyve kokularının bir arada kullanılması ile üretilmiş olan parfümler arasında yer almaktadır. Yasemin, mandalina, vanilya kokularının birlikte kullanılması ile hazırlanmış olan parfüm özellikle bayan parfümleri arasında yoğun ilgi ile karşılanmaktadır.

Opium By Yves Saint Laurent uzun yıllardır satışı yapılmakta olan parfümler arasında yer almaktadır. Aşk temasıyla ile hazırlanmış olan parfüm özellikle bayanlar tarafından tercih edilen parfümler arasında yer almaktadır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu