Dekorasyon

Göz Alıcı Banyolar Ve Dekoratif Fikirler

Bu yazımızda evlerin şirin ve bir o kadar da şık köşesi olan banyolarımız için, göz alıcı banyolar ve dekoratif fikirler ile ilgili hususları istifadenize sunacağız.

Güzel evim olsun diye çaba harcayanların vazgeçilmezleri arasında hiç şüphesiz göz alıcı şıklıkta banyolar gelmektedir. Muazzam bir banyo tasarımı için kullanacağımız dekoratif ürünler oldukça önemlidir. Bu dekoratif ürünleri kullanırken akılcı, işlevsel fikirler den de istifade etmemiz bizlere harika bir banyomuzun olmasına olanak sağlayacaktır. Ufak ve minik dokunuş veya dekorasyonlar ile banyolarımızı şık ve dekoratif yapabilme imkânına sahibiz.

Dekoratif Fikirler

  1. Küvet Dekorasyonu

Banyonuzda bir küvet ve bir de sadece ayakta duş alabileceğiniz duşa kabin gibi iki ayrı dekoratif bir görünüm ile fonksiyonel bir o kadarda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Cam Küvet ile suyun sanki boşlukta duruyormuş gibi muhteşem görüntüsüyle, farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Ayrıca cam küvet istemeyen ve yine de şıklık arayanlar, küvetin dış kısmına farklı bir karo ve canlı bir renk modeliyle kaplatarak zarafeti yakalama imkânı bulabilir.

  1. Lavabo Tasarımı

Banyolarımızın olmazsa olmazlarından olan lavabolarımızda tercih edeceğimiz dekorasyon türü de aynı şekilde banyomuza eşsiz bir güzellik katacaktır. Cam lavabo, cam küveti tercih eden ve modern banyo tasarımına önem verenlerin tercihi cam lavabo olmaktadır. Cam lavabo yanında şeffaf ve arktik modelleri gibi kullanmayı düşünebileceğimiz diğer lavabolar türleri de banyomuzun fiziksel görünümüne uygun olarak tercih edilebilmektedir.

  1. Işıklandırma Tasarımı

Göz alıcı banyolar ve dekoratif fikirler noktasında banyolarımızın vazgeçilmezleri arasında olan ışıklandırmalar, aydınlatmalar; yapmış olduğumuz tercihler ile farklı bir boyut kazanmaktadır. Gerek tavan da kullandığımız aydınlatmalar gerekse de ayna etrafında kullandığımız aynalar ile banyomuza farklılık kazandırabiliriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu