Teknoloji

LG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı

Teknolojinin son nimetlerinden olan giyilebilir teknoloji ile hayat hem ebeveynler hem de çocuklar açısından daha rahat geçeceğe benziyor. Geçtiğimiz ay yeni giyilebilir teknolojisini duyuran LG, G Watch aksesuarından sonra şimdi de sınırını LG KizON ile genişletiyor.

 

LG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı Ebeveynlerin Çocuklarını Sürekli İzlemelerini Sağlıyor
LG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı Ebeveynlerin Çocuklarını Sürekli İzlemelerini Sağlıyor

LG KizOn İle Çocuğunuza Sahip Çıkın

Çocukların bileklerini süsleyecek olan KizON, kuşkusuz ebeveynler için bir numaralı yardımcı görevini üstlenecek. Daha şimdiden ebeveynlerin ilgisini çekmiş olan KizOn’un özellikleri ise aşağıda açıkladığımız gibi oluşuyor.

Çocukların bileklerinde bulunacak olan KizON ile takip sisteminde yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz, bu çerçevede telefon veya tablet aracılığı ile izleme olanağı sunuyor.

Çocuklar, aileleri ile iletişime geçme gereği duyduklarında bileklerinde bulunan cihazda daha önceden tanımlanmış bir numaraya tek tuşla ulaşabiliyorlar. Diğer yandan ebeveynler de çocuklarını diledikleri zaman arayabiliyor. Hatta on saniye içinde cevap verilmediği durumda, cihaz otomatik olarak çocukların yerine cevap veriyor. Otomatik olarak devreye girmesiyle ortam dinlemesi de sağlayan cihazla ebeveynler çocukları hakkında o anki durumun kriterini kolayca yapabiliyor.

LG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı Ebeveynlerin Çocuklarını Sürekli İzlemelerini SağlıyorLG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı Ebeveynlerin Çocuklarını Sürekli İzlemelerini Sağlıyor
LG’nin Yeni Giyilebilir Cihazı Ebeveynlerin Çocuklarını Sürekli İzlemelerini Sağlıyor

Farklı fonksiyonları ile ilgi toplayan bir cihaz olan LG KizOn, otuz altı saatlik bir pil ömrüne sahip. Şarj düzeyi yüzde yirmi beşin altına indiğinde ebeveynlere alarm veren cihaz, önümüzdeki aydan itibaren Kuzey Amerika ve Avrupa pazarında görücüye çıkacak.

LG KizON, kuşkusuz önemli bir adım. Ailelerin önemli bir eksiğini kapatan cihaz, aynı zamanda çocukların yeni eğlencesi de olacağa benziyor. Estetik tasarımı çocukların ilgisini toplamayı başardı bile.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu