Güzellik

Gençleştiren Özel Güzellik Maskesi

 

Gençleştiren Özel Güzellik Maskesi

Güzellik maske tarifleri aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz. En çok tercih edilen maske tarifleri aracılığı ile sizler de kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız maske tarifleri ile tüm kimyasal maddelerin geri plana alınmasına olanak tanıyabilirsiniz. Güzellik maskeleri şimdi en özel püf noktaları ile sizlere merhaba demeye hazırlanıyor.

Yeşil Kil Maskesi Tarifi:

  • Kil
  • Aleovera suyu
  • Lavanta yağı
  • Jojoba yağı

En çok tercih edilenler arasında yer alan özel yeşil kil maskesi tarifi aracılığı ile sizler de kusursuz görünüme kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz. Yeşil kil maske tarifi için kil ile alovera suyunu harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımın içerisine jojoba yağı ilave edelim. Maskemizi cilt üzerine masaj yardımı ile yedirelim ve 30 dakika boyunca bekletelim. Bekleme süresinin ardından cildimizi ılık su ile durulayalım. Kusursuzluğun ön plana çıkması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen yeşil kil maske tarifi taze ve canlı cilt tipine sahip olmanız adına da biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba demek isteyenlerdenseniz en özel güzellik maskelerine merhaba diyebilirsiniz.

Gençleştiren Özel Güzellik Maskesi:

  • Su
  • Limon suyu
  • Zeytinyağı
  • 2 yemek kaşığı kil

Gençleştiren özel güzellik maskesi tarifi için kolları sıvamanın tam zamanı. Gençleştiren özel güzellik maskesi tarifi için 2 yemek kaşığını kil aracılığı ile harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımın içerine zeytinyağı ve limon suyu ilave edelim. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine masaj aracılığı ile yedirelim ve 30 dakika boyunca bekleyelim. Önerilen bekleme süresinin ardından cildimizi ılık su ile durulayalım. Durulama işleminin ardından cildimize pamuk aracılığı ile gül suyu sürelim. Kusursuz güzelliğin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan özel cilt maskeleri aynı zaman da ciltte oluşan kir ve yağ kalıntılarının da geri plana alınmasına olanak tanımaktadır. Sizler de hemen kolları sıvayın ve özel püf noktaları ile desteklenerek hazırlanılan maske tariflerine merhaba deyin. Kusursuz cilt tipine merhaba demenin tam zamanı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu