Moda

2015 Topuz Modellerini Evde Yapın!

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır

Dağınık Topuz
Dağınık topuz

Dağınık topuz oldukça basit bir şekilde yapılabilen bir topuz modelidir. Oldukça çekici ve pratik olan bir saç modelidir. Hemen hemen her yaştan bayanın kullanabileceği dağınık topuz modeli, günlük olarak da hayatınızda da parti ve davetlerde kullanabileceğiniz mükemmel bir modeldir. Ve yapımı da oldukça basittir.

Dağınık Topuz Yaparken İhtiyaç Duyulanlar?

Dağınık Topuz
Dağınık Topuz Yaparken İhtiyaç Duyulanlar?

Saçlarınızın hacimli hale getirmek için saç spreyi. Dolgun görünüm elde etmek için gerekiyor saç spreyi.
Saçınızı şekillendirmek için saç kremi gerekiyor. Saç spreyinin yarattığı sertliği gidermek için gerekli bir krem.

Adım adım dağınık topuz yapılışı?

Adım adım dağınık topuz yapılışı?
  • Başınızı öne eğerek saçlarınızı fırça yardımı ile tarayarak kurutunuz.  Sonra da uygulamış olduğunuz ürünlerin ısıyla daha fazla reaksiyona girmesine yardımcı olabilirsiniz.
  • Saçlarınızı tutamlara ayırarak maşa yardımı ile sarınız.
  • Maşayı saçlarınızın hepsine uyguladıktan sonra saç tutamlarından elde ettiğiniz bukleleri elleriniz ile hafif bir şekilde dağıtarak daha yumuşak bir görünüm veriniz. Sonrasında elinizdeki saç spreyini saçınıza uygulayarak bekleyin.
  • Ön tarafınıza eğdiğiniz saçlarınızı geriye doğru atınız ve ense bölgesinde saçlarınızı sanki atkuyruğu yapıyormuşsunuz gibi toparlayınız.
  • Daha sonra da topladığınız saçlarınızı elinizle kıvırarak topuz haline getiriniz. Topuz yaptığınız zaman saç uçlarınızı sabitlemeye özen gösteriniz. Bu dağınıklık için hazır olun.
  • Topuzunuzu yaparken tokalarınızın saç renginde olmasına özen gösteriniz en azından saç renginize yakın bir renkteki tokaları kullanınız.Çünkü topuzunuzun net bir şekilde görünmesi için.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu