Moda

Beyaz Bikini Modelleri 

 

Beyaz Bikini Modelleri 

Bu sezon bikini modellerinde her markada olduğu gibi beyaz bikini modelleri yine dikkat çekiyor. Son derece tarz beyaz bikini modellerini bu sezon bütün bikini koleksiyonlarında bulmanız mümkün. Bu sezon 2015 beyaz bikini modellerinde popüler stiller ön plana çıkıyor. Özellikle de farklı kombinleme şekilleriyle dikkat çeken bikini stilleri bu yıla damgasını vuracak nitelikte. Bu sezonun en iddialı beyaz bikini modellerini üçgen bikini, straplez bikini ya da boyundan askılı bikini modelleri şeklinde bulabilirsiniz.

2015 Beyaz Bikini Trendi

2015 sezonunda da son derece trend olan beyaz bikini ve mayo modelleri son derece dikkat çekiyor.  Canlı renklerin ve şık desenlerin kullanıldığı bikini koleksiyonların yanı sıra sade ve tek renk modelleri tercih etmek isteyen bayanlar için beyaz bikini modellerinde son derece iddialı stiller arasında yer alıyor. Boyundan bağlamalı beyaz bikini modelleri ve askılı beyaz bikiniler straplez beyaz bikiniler hayli popüler.

Yeni Sezon Bikiniler

Bu sezon bikini modellerinde ayrıca cut-out detaylı modeller de dikkat çeken parçalar arasında yer alıyor. Genellikle bikini modellerinde minik dekolteler beyaz bikini modelleri 2015 sezonunda son derece ön plana çıkıyor. Beyaz bikini modellerinde ayrıca en çok tercih edilen son derece şık ve modern beyaz zemin üzerine renkli desenler ya da farklı çizgiler şeklinde karşımıza çıkan bikini modellerinin yeni sezonda 2015 plaj modasında oldukça popüler olduğunu söylemek istiyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu