Teknoloji

Desenli Pantolonları Kim Giyer?

Desenli pantolonlar bu yıl GUCCİ defilelerinde dikkat çekti. Kim giyinir ya da nasıl kombinlenmelidir merak edenler için yakın markaja aldık.

2018 ilkbahar yaz modasını müjdeleyen geçen yıl defilelerinde ne giyineceğine karar veren kişiler en azından bir kez desenli pantolon modası için adım attı. Farklı modellerle dikkat çeken bu pantolonlarla düz ya da desenli üstler hala giyiliyor. Birbirini tamamlayıcı parçalardan oluşan kumaşların desenleri zıt bir uyum sağlıyor be dikkat çekiyor.

Sarı, mor, gold ve Marin mavi önümüzdeki yaz da dolaplarımızda olacak. Bu yüzden bu sene aldığınız parçaları önümüzdeki sezon da giyinebilirsiniz.

Desenli Pantolon Kombinleri

Desenli pantolon kombinlerinde her ne kadar düz bir renkle bütünleşme kullanılsa da bu yıl desenliyle desenli giyilmesi absürt olmayacak. Yani bu kombinlerin kullanılması 2018 yaz modası için absürt olmayacak diyebiliriz. Desenli pantolonları aynı desendeki bir ayakkabıyla da tercih edebilirsiniz. Bu şekilde önümüzdeki sezon göreceğimiz desenli çizme ve elbise modelleri her zaman çok sık tercih edilecek kombinler olacak. Desenli pantolonlar ve diğer kombinler ihtiyacınıza göre değişecektir.

Kilolular İçin Desenli Pantolon Seçimi

İlle de desenli pantolon giyinmek isteyenler için uzun çizgili modeller tercih edilebilir. Çok karşılık ve yuvarlak desenli modeller tercih edildiğinde olduğundan daha kilolu görülecek olan kilolu insanlar, tercihlerini uzunlamasına çizgilerden yana yapmalılar. Çok zayıf olanlar da yuvarlak ve enine modeller tercih ederek, dengeli bir görünüme sahip olabilirler.

Çantalarda Minimal Çaprazlar

Çanta modellerinde minik kol çantalarının çapraz kullanıldığı 90’lı yıllara dönüş söz konusu olacak. Bu şekilde giyinmeyi sevenler için minik çantaları neredeyse her kıyafetle tercih etmek söz konusu olacak. İstediğiniz kombini yapmak için çantanızı gereksiz malzemelerle doldurmanıza da gerek kalmayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu