Moda

Erkek Yaz Aksesuar Modelleri

Erkek Yaz Aksesuarı

Yazın sıcak yüzünü göstermesi ile yazlık modeller yerlerini almaya başladı bile. Artık yazın daha şık ve daha zarif görünmek için bize kalan tek şey elbiselerimizi iyi kombin etmekten geçer. Kadınlar bu konuda biraz daha şanslıdır. Çünkü elbiselerini kombin etmek için fazla sayıdaaksesuar modeline sahiptirler. Ancak erkeklerde bu konuda biraz daha şanssız olan taraftır. Birçok açıdan çok fazla ürüne sahip değildirler. Bu nedenle erkeklerin yapması gereken tek şey bu az olan ürünleri iyi kombin etmekten geçer.

Saatler Her Mevsim Gömleğe Yakışır

Erkeklerin en başta aksesuarları tabi ki saat modelleri olmalıdır. Her mevsim kullanılan bu saatler erkekler için vazgeçilmezler arasına girer. Özellikle gömlek modeli tercih eden erkekler için saat biçilmiş kaftan olarak göze çarpar. Bu yaz özellikle büyük camlı saatler modadır. En çok tercih edilen ve yazın plajda en çok göreceğiniz modellerdir.

Şortların Altına Rahat Ayakkabı Tercih Edin

Erkekler yazın genelde şort modelleri giymeyi tercih ederler. Bu şortların altına mümkün oldukça şort ile uyumlu olan rahat spor ayakkabıları tercih etmenizde fayda vardır. İnce taban ve yazlık olarak özel üretilen ayakkabılar tam size göredir.

Bu Yazın Modası Hasır Şapka Modelleri

Özellikle emekli olan insanların sıkça kullandığı şapka modeli olan hasır şapkalar bu yaz genç yaşlı herkes için modadır. Özellikle gömlekler ile oldukça güzel bir uyum sağlayan bu şapkalar yazın tercih etmenizde fayda vardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu