Gebelik

HAMİLELİK SONRASI LAZER LİPOLİZ İLE  YAĞ ALDIRMA

HAMİLELİK SONRASI LAZER LİPOLİZ İLE  YAĞ ALDIRMA

 

Bebeğin büyümesi ise hamileliğin son 10 haftasında olacağı  için özellikle  bu sürecin son  dönemlerinde önemli bir faktör olanhamilelikte  kilo alma birazda annenin yaşam tarzı ile alakalı bir durumdur. Anne adaylarının emzirme sürecinden sonra Lazer lipoliz ile yağ aldırma yöntemi ile cerrahi müdahale gerekmeden vücudun her yerindeki bölgesel yağların tamamıyla kurtulabilir.

LAZER LİPOLİZ İLE  YAĞ ALDIRMA EMZİREN ANNELER İÇİN UYGUN MU?

Bu yöntemin emzirme döneminde bebeğe her hangi zararı olup olmadığı konusunda bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Lazer lipoliz ile vücutta istenilmeyen yağ fazlalıklarının alınarak vücudun olması gereken normal ölçülere ulaşması sağlanır. Bölgesel yağlanma sorunu olan kişiler doğumdan sonra bu yöntem i ile tek seansta istediğiniz ideal ölçülerine ulaşabilirsiniz Yağ hücreleri parçalanarak yağın katı halden sıvı hale geçirildiği  bu yöntemde bölgesel yağlanmaların azaltılması sağlanmaktadır  sonuç uzun ve kalıcıdır.

LAZER LİPOLİZ

HAMİLELİK SONRASI LİPOSUCTİON İLE VÜCUT ŞEKİLENDİRME

Liposuction ile hamilelik sonrası verilemeyen kilolara bağlı ortaya çıkan bölgesel yağlar parçalanır  ya da egzersizlerle yağ atılımı zor olan bölgelerde etkili çözümler sunar. Son derece güvenli olan bu yöntem aslında bir tür vücut şekillendirme yöntemidir ve istenilen etkili ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir Uygulama sırasında oluşan şişlik morluk, ağrı ve az ve kısa süreli vücuttan atılamayan dirençli yağları etkili ve hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlar. Bu bağlamda yağ birimlerinin vakumla emerek vücuttan atıldığı bir yöntem olan. Liposuction kesinlikle ameliyat değildir, vücut hatlarının daha orantılı hale getirmesi yani vücudun şekillendirilmesi için uygulanır . Bölgesel yağlanmakonusunda en çok tercih edilen liposuction vücutta dokunun yumuşak olduğu yerler, ve daha önceliposuction uygulaması yapılmış bölgeler  bu yöntem için oldukça  uygun dur.

 

HAMİLELİK SONRASI LİPOSUCTİON İLE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu