Moda

Püsküllü el Çantaları Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü el çantaları

 

 

Püsküller, hemen her dönemde karşımıza çıkan bir ayrıntıdır. Özellikle aksesuarlar konusunda sıklıkla kullanılan püsküller ile aksesuarlar farklı bir görüntü kazanmaktadır. 2015 püskül modası incelendiğinde püsküllü el çantaları nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığı ve sıklıkla sorulduğu görülmektedir.

 

Püskül modasının en önemli kullanım alanlarından biri olan çantalar, günümüzde oldukça önemli bir konumdadır. En önemli aksesuarlardan biri olan çantalarda, küçük boyutlar modadadır. Yani elle taşınan çantalar oldukça revaçtadır. Bu noktada karşımıza püsküllü el çantaları çıkmakta ve bu çantalar son derece şık çözümler sunmaktadır.

Püsküllü el çantaları

Püsküllü el çantaları konusunda püskül ayrıntısı çantadan bağımsız olan modellerin yanı sıra çantanın bir kısmını kaplayan modellerin olduğu da görülmektedir. Bu konuyla ilgili özellikle büzülen çanta modellerinin ön planda olduğu görülmektedir. Ayrıca bu tarz çantalarda püskül ayrıntısının canlı renklerden oluşması da önemli bir ayrıntıdır.

Püsküllü el çantaları

 

 

 

Püsküllü el çantaları konusunda etnik desenler de ön plandadır. Bunun yanı sıra derinin kullanıldığı modeller sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Renk bakımından kahverengi, siyah, beyaz gibi renklerin ön planda olduğu görülmektedir. Bunların yanı sıra birçok renk tonundan modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 

 

Püsküllü el çantaları ile aksesuar konusunda önemli bir tercih yapmış olacaksınız. Bu el çantalarını tercih ederken, diğer aksesuarlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Şık bir kombin için, hem desen hem de renk bakımından tarzınıza en uygun olan modeli seçmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu