Moda

Püsküllü Topuklu Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü Topuklu Ayakkabılar

Ayakkabı konusu, moda sektörü için her zaman önemli bir konu olmuştur. Tamamlayıcı unsurların en önemlisi olan ayakkabılar, kişilerin tarzını doğrudan etkilemektedir. 2015 püskül modası incelendiğindepüsküllü topuklu ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusu sıklıkla gündeme gelmekte ve sorulmaktadır.

Püsküllü Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar, kadınlar için her zaman vazgeçilmez bir unsur olmuştur. Feminen görüntünün olmazsa olmaz unsurlarından olan topuklu ayakkabılar, hem günlük kullanımda hem de davetlerde karşımıza sıkça çıkmaktadır. Bu noktada seçim yaparken renk ve şekil konusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır.

Püsküllü topuklu ayakkabılar ile şıklığınıza aynı zamanda farklılık katma imkanı elde edeceksiniz. Günlük kullanımda bu tarz ayakkabılar daha çok, canlı renk tonları ile karşımıza çıkmaktadır. Davetlerde ve önemli gecelerde ise koyu renkleriyle ön plana çıkmaktadır. Bu ayakkabıların açık ya da kapalı modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Püsküllü Topuklu Ayakkabılar

Püsküllü topuklu ayakkabılar konusunda püskül detayı oldukça önemlidir. Bu püskül detayı kimi ayakkabılarda ayağın üst kısmını tamamen kaplarken, kimi ayakkabılarda az püskül detayı kullanılmaktadır. Özellikle parlak püsküllerden oluşan modellerin günümüzde son derece önemli olduğu gerçeği de göz ardı edilmemelidir.

Püsküllü topuklu ayakkabılar konusunda tercih yaparken ayak büyüklüğünüz ve ayak yapınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Başarılı bir sonuç elde etmek için, diğer aksesuarlarınıza ve giydiğiniz kıyafete göre de seçim yapmalısınız. Böylece püskül modasını yakından takip etmiş olacak ve şık bir görüntü sağlamış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu