Teknoloji

Realme C21 Cep Telefonu Özellikleri ve İncelemesi

Realme C21 Cep Telefonu hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı telefon arayanlar için iyi bir seçenek olmaktadır. Yerli üretim olan Realme, son zamanlarda adını duyuran telefon markalarından birisidir.

Realme C21 Cep Telefonu, son zamanların en popüler telefon modellerinden birisi olmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı telefon arayanlar için iyi bir seçenek olan realme bir telefonda var olan birden fazla özelliği sayesinde birçok sahip. Yerli üretim telefonlar tercih edenler için realme 2000 TL’lik fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmiş durumda eğer uygun fiyatlı telefon arayışındaysanız realme sizler için iyi bir tercih.

Realme C21 Tasarım Nasıl?

Tasarım konusundan dikkat çekici bir özelliğe sahip realme şık ve zarif tasarımı ile dikkat çekici bir özelliğe sahip kutu içeriği sayesinde birden fazla faktöre sahip bir telefon olarak dikkat çekmektedir. Realme telefonlarının çoğundan alıştığımız sarı renkli kutusunu C21 ile birlikte bir kez daha görmekteyiz. Telefon kutusunu açtığımız vakit öncelikle SIM kart tepsisini açmayı sağlayan iğne ve garanti belgesinin içinde bulunduğu bir zarf bizi karşılamaktadır. Kutu içeriği olarak aynı zamanda şarj adaptörü ve USB kablosu bulunmakta. Kulaklık ve bazı ekipmanların olmaması dezavantaj konumunda.

Realme C21 Depolama ve Performans Nasıl?

Depolama alanı olarak özellikle geniş bir alan isteyen telefon kullanıcıları için 3MB ram ve 32 GB depolama alanı ile diğer telefonlardan biraz düşük bir depolama alanına sahip bu zaten fiyata da yansımış durumda. Bunun yanı sıra .5 inç köşeden köşeye uzunluğa sahip bir ekran sayesinde hem video izlemek hem de oyun oynamak için iyi bir model. C21 segmentinde iyi bir telefon modeli olan realme C21 de MediaTekHelio 35 Gaming işlemci bulunmaktadır. Aynı zamanda Helio G35, HyperEngine özelliğiyle oyun boyunca sorunsuz ve kesintisiz bir performans da sunmaktadır. Eğer depolama alanı sizi tatmin etmediyse aynı zamanda MicroSD kart sayesinde kapasitesini de arttırma şansı sunmaktadır.

Ayrıca pil ömrü olarak da realme C21’de 5000 mAh gibi yüksek kapasiteli bir pil bulunmaktadır yapılan araştırmalara göre 47 günlük bir bekleme süresi olduğu gözlemlendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu