Moda

Google’da en çok aranan Oscar elbiseleri

Her yıl kadınların Google’da en çok aradıklarının arasında Oscar elbiseleri yer alıyor. Her yıl yüzbinlerle kadın, hangi ünlünün Oscar törenlerinde ne giydiğini merak ediyor. 2017 de en çok aranan Oscar elbiselerine baktığımızda; Jessica Biel’ in Oscar elbisesinin en çok aranan 20 elbiseden biri olduğunu görüyoruz. Altın parıltılarda dolu olan bu elbise, uzun bir süre konuşuldu.

Alica Vikander’in siyah dantel işlemeli elbisesi yine en çok aranan elbiselerden biri oldu. Bu elbise kimileri tarafından eleştirilere maruz kalsada birçok kesim tarafından da bir hayli beğenildi. 2017de Google’da en çok aranan elbiselerden bir diğeri, Priyanka Chopra’ya ait. Beyaz, ışıltılı ve oldukça farklı desenlere ve duruşa sahip bir elbise seçen Chopra beğenilenlerden biri olmayı başardı.

2017’de Google’da En Çok Aranan Oscar Elbiseleri 1Google’da En Çok Beğenilen ve En Çok Aranan Oscar Elbiseleri

Google’da en çok aranan Oscar elbiselerinden bir diğeri Halle Berry’e ait. Berry’in 2017 yılında giydiği bu elbise birçok kesim tarafından beğenilse de en çok eleştirilenlerden biriside oldu.

Dakota Johnson’ın Oscarda tercih ettiği elbise, yine en çok eleştirileri de alan ve övgüleri de alan elbiselerden biri oldu. Bu elbise Google’da en çok aranan dört elbiseden biri oldu.

Google’da en çok aranan ve merak edilen elbiselerden biri Janelle Monae’ya ait elbise oldu. Bu elbise birçok camia tarafından eleştirilere maruz kaldı. Kristal ve tüy kaplı siyah elbise Google kullanıcıları tarafından en çok aranan ve merak edilen elbiselerden biri oldu. Hailee Steinfeld’e ait lavanta tonlarında ki uçuk elbise, en çok aranan ikinci elbise olmayı başardık.

Emma Stone’un ait sarı tonlarındaki kristal elbise, Google kullanıcıları tarafından en çok merak edilen ve aranan elbise oldu. 2017 yılında en çok aranan elbise olmayı başaran Emma Stone’ye ait elbise Riccardo Tisci tasarımı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu