Moda

Taba Renk Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir?

Taba Renk Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir? Taba renk kombinleri farklı pek çok renk ile olabilir. Taba rengin birçok renk ile uyum yakalaması mümkün.

Taba Renk Hangi Renklerle Nasıl Kombinlenir? Taba renk kombinleri taba renk üzerinden değil, diğer renkler üzerinden yakalanacak. Çünkü diğer renklerin daha dikkat çekici şekilde seçilmesi gerek. Bu sayede son derece şık bir görünüm ortaya çıkacak. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak kombin yapabilirsiniz.

Taba Rengi Kombin Edebileceğiniz Renkler

Kombin edebileceğiniz pek çok renk var. Taba renk kombini için öneri mutlaka mor – yeşil gibi dikkat çeken renklerden gelecek. Bu renkleri kombin etmeniz durumunda, şık bir görüntü ortaya çıkar. Bunu göz önünde bulundurun ve direkt olarak renk seçiminizi yapın.

Koyu yeşil, mor, kırmızı, koyu kahve rengi, bordo, nar çiçeği gibi renklerin kombin edilmesine herhangi bir sakınca yok. Direkt olarak dikkat çekici renkler ile bir araya geldiğinde, taba kendi sakinliğini bozacaktır. Enerji bu iki renk arasında paylaşılır ve ortaya çok şık bir görüntü çıkar.

Taba Renk Etek Kombinleri

Etek kombinleri nasıl olacak? Taba renk etek kombinleri arasında yer alan pek çok renk de var. Bu renkleri göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak şık bir görünü elde etmenin de mümkün olduğunu göreceksiniz. Etek seçiminizin taba olması durumunda, ayakkabı seçiminizin şık bir koyu yeşil süet ayakkabı olması önerilir. Beraberinde üstünüze giyeceğiniz bluz için de şifon tercih etmeniz önerilir. Bordo, koyu lacivert gibi renk seçenekleri üzerinden hemen seçiminizi yaparak kombinleri değerlendirin.

Taba Renk Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı seçimi konusunda ise renkler farklı olabilir. Taba rengi ile uyumlu olacak kıyafetler dikkat çekici olabilir. Örneğin gümüş, gold, pul payet gibi seçenekler olabilir. Bunun dışında direkt olarak kombin etmek istediğiniz renkler için daha sade seçimler de yapabilirsiniz. Tamamen şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan bu modelleri değerlendirip ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Taba renk ayakkabı kombinleri için sunulan önerilere göre hareket ederek en doğru şeklide bir kombin ortaya çıkarmak söz konusudur. Seçim sizin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu